Kim jesteśmy?

Zapraszamy do współpracy.

Poznaj nas bliżej.

log2

Jedną z naszych działalności jest dobór oraz dystrybucja środków smarnych. Mamy w swojej ofercie większość producentów olejów oraz smarów. Mamy w swojej ofercie zarówno Polskie jak i zagraniczne znane marki. W swojej ofercie mamy taki asortyment jak oleje hydrauliczne, przekładniowe, maszynowe, obiegowe, grzewcze, obróbcze, plastyczne, smary oraz osprzęt taki jak smarownice, pompy, systemy dystrybucji oleju czy smaru, sorbenty, maty filtracyjne, chemie przemysłową czy środki pasty i kremy do rąk. Dodatkowo nasza firma zajmuje się, czyszczeniem i myciem maszyn obróbczych, filtracją i wymianą olejów w maszynach, zalewaniem maszyn płynami eksploatacyjnymi.

log1

Jest to nasza marka, powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku. Przed długie lata zajmowaliśmy się dystrybucją chłodziw i ich pielęgnacją, aż wreszcie nadszedł czas na stworzenie czegoś swojego. Nasz produkt wyróżnia fakt, iż jest myślą techniczną Polskich inżynierów oraz jest produkowany w Polsce. Oferta jest ciągle rozbudowywana, posiadamy już w swojej ofercie oleje obróbcze mineralne, półsyntetyczne, syntetyczne jak i BIO-polimer.

log3

Jako dystrybutor Duńskiego producenta urządzeń do przygotowania oraz pielęgnacji chłodziw, firmy NIMATIC, możemy zaproponować rozwiązania, które pomogą oszczędzić Państwa pieniądze oraz czas jaki należy poświecić emulsji obróbczej. W ofercie znajdują się mieszalniki chłodziwa, odolejacze – skimmery, refraktometry, napowietrzacze z lub bez ozonatora.

cardev

Jako jedyny i generalny dystrybutor Angielskiej firmy CARDEV na rynek Polski proponujemy Państwu rozwiązania z zakresy filtracji olejów jak i pielęgnacji, przygotowania i automatyzacji procesów związanych z emulsjami obróbczymi, łącznie z jej recyclingiem. W swojej ofercie posiadamy urządzenia do stacjonarnego jak i mobilnego filtrowania i mikro-filtrowania olejów np. hydraulicznych. Filtry do zabudowy i ciągłej filtracji, itp. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Z zakresu emulsji obróbczych, proponujemy Państwu mieszalniki emulsji, automatyczne systemy podawania chłodziwa, wszelkiego rodzaju filtry do emulsji. Urządzenia do regeneracji pracującego chłodziwa w celu przedłużenia jego czasu pracy. Instalację do recyclingu chłodziwa, zmniejszając koszty utylizacji o 85%, brykieciarki do wiórów.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt